+48 22 350 10 10 bok@telnaptelecom.pl

Ponad 740 zawodników z 9 krajów, w tym 454 mężczyzn i 171 kobiet wzięło udział w turnieju Telnap Telecom, w ramach którego zostało rozegranych 1218 meczów. Emocji nie zabrakło! Najdłuższy mecz trwał 55 minut, a najkrótszy – 14 minut. Turniej organizowany był wspólnie z Akademią Badmintona Warszawa.

Zawodnicy rywalizowali w 16 kategoriach – amatorskich/ parabadmintona oraz otwartych dla zawodników.

“Cieszymy się, że turniej Telnap Telecom Cup zyskał prawdziwy rozgłos i udało nam się – wspólnie z Akademią Badmintona Warszawa – zaszczepić bakcyla sportowego wśród wielu nowych uczestników, niezależnie od ich wieku i umiejętności sportowych. I o to chodziło – badminton ma łączyć ludzi i dostarczać wielu pozytywnych emocji” – powiedział Przemysław Kuna, prezes zarządu Telnap Telecom.

Podziękowania Akademii za nasze wsparcie przy cyklu turniejów to dla nas prawdziwy zaszczyt!

Turniej Telnap Telecom Cup zyskał wielu fanów także na Fb, a dokładnie 200 tys. 804 odbiorców. Był wielokrotnie relacjonowany przez media, w tym transmitowany przez telewizję.

Najpopularniejszą kategorią, która zgromadziła najwięcej zawodników, był MX średniozaawansowany – 111 uczestników! Najdłuższy mecz, jaki rozegrał się podczas Telnap Telecom Cup, trwał 55 minut i była to gra pojedyncza kobiet, zaś najkrótszy to kategoria Super Open 14 minut.

Więcej informacji o zawodach znajdziesz na stronie Akademii Badmintona Warszawa.