+48 22 350 10 10 bok@telnaptelecom.pl

Poznaj nasze portfolio usług

Oto nasze podstawowe portfolio usług, które stanowią solidny fundament biznesu online dla wielu firm i organizacji. Telnap Telecom gwarantuje stabilność, niezawodność oraz najwyższą jakość usług. Wybierając nas, stawiasz na partnera, który zapewni Ci pełne wsparcie i profesjonalną obsługę, aby zarządzana przez Ciebie firma, czy instytucja rozwijała się sprawnie i bez przeszkód.

Interesują Cię rozwiązania spoza naszej podstawowej oferty, zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz przedstawiciel handlowy wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Usługi podstawowe

Transmisja Ethernet

Dedykowana sieć do połączenia lokalizacji punkt-punkt lub punkt-wielopunkt. Łącze transparentne – przesyłamy ramki Ethernet. Przepustowość od 1 Mbps do 10 Gbps. Gwarantowane pasmo, dostępność, czas reakcji.

Dostęp do Internetu

Symetryczny dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości. Zapewnienie dostępności i czasu reakcji na ewentualne awarie. Dostępne pasmo od 10 Mbps do 1 Gbps. Publiczna adresacja IP.

Centrum Danych

Bezpieczne przechowywanie, przetwarzanie oraz udostępnianie danych dla biznesów i instytucji.
Kolokacja serwerów, usługi serwerów dedykowanych, wirtualnych oraz zasobów w chmurze internetowej.

Sieć MPLS

Zintegrowana, centralnie zarządzana sieć do transmisji danych i głosu. Idealne rozwiązanie dla firm wielooddziałowych. Możliwość realizacji centralnego punktu dostępu do Internetu, centralnie zarządzanego Firewall i priorytetyzacji ruchu w sieci (QoS).

Voice Standard

Usługa stacjonarnych lub mobilnych linii telefonicznych, wraz z numeracją dedykowaną lub przeniesioną od obecnego operatora. Możliwa dostawa i obsługa aparatów telefonicznych w formie leasingu, wirtualna centrala, IVR, fax2mail.

IP Transit

Najlepszy masowy dostęp do sieci Internet dla operatorów telekomunikacyjnych – idealnie dopasowany do stale rosnących potrzeb.

Łącza cyfrowe SDH

Szybka i niezawodna transmisja danych o dużych przepływnościach, gwarantująca bezpieczeństwo i niezawodność. Uniwersalne połączenie dwóch lokalizacji, umożliwiające skomunikowanie dwóch punktów na terenie Polski lub również poza jej granicami.

Usługi dodatkowe

Potrzebujesz rozwiązań, które zwiększą bezpieczeństwo Twojej organizacji? Sprawdź nasze usługi uzupełniające, które pozwolą Ci na bezpieczną i spokojną pracę w Internecie oraz zabezpieczą Twoją firmę przed atakami sieciowymi i zagrożeniami online. Zaufaj nam i skup się na rozwoju swojego biznesu, a my zajmiemy się resztą. Z naszych rozwiązań korzystają zarówno najwięksi operatorzy telekomunikacyjni, jak i mniejsze przedsiębiorstwa.

Backup LTE

Łącza zapasowe realizowane na bazie sieci LTE, które automatycznie włącza się w przypadku awarii głównego łącza światłowodowego. Zapewnia nieprzerwaną komunikację niezależnie od warunków pogodowych, awarii sprzętowych i innych nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Rozwiązanie realizowane w dwóch wariantach: standard lub enterprise – w zależności od wymagań Klienta i rodzaju urządzeń aktywnych.

Anti DDoS

Ataki typu distributed denial of service to coraz częstsza forma cyberprzestępczości, która może powodować poważne straty finansowe i wizerunkowe. Dlatego, aby zapobiec tym zagrożeniom, operator telekomunikacyjny powinien wdrożyć odpowiednie rozwiązania

Dlaczego Telnap Telecom?

25 lat działalności

jako operator telekomunikacyjny

  2500 kilometrów

  własnej sieci światłowodowej

  Ponad 840 budynków

  w zasięgu naszej sieci

  Historie sukcesu naszych Klientów

  Skontaktuj się z nami

  5 + 15 =