+48 22 350 10 10 bok@telnaptelecom.pl
Case study Spirax Sarco. Wszystko gra i tańczy.
Adres www: spiraxsarco.com

Dziś nikt nie kwestionuje, że łączność jest kluczowa zarówno w biznesie, jak i życiu codziennym. Przerwy w dostępie do Internetu mogą być bardzo dotkliwe i rzutować na przychody oraz zyski firmy, zwłaszcza, gdy usługi świadczone Klientom są on-line. Tak jest w przypadku firmy Spirax Sarco z siedzibą główną w Wielkiej Brytanii, dla której stałość w dostępie do Internetu jest kluczowa.

“W naszym przypadku najważniejsze systemy biznesowe oraz realizacja zleceń klientów odbywa się na serwerach zlokalizowanych poza granicami naszego kraju, więc bez Internetu mamy praktycznie zawieszoną działalność. Nasz poprzedni dostawca kompletnie się nie sprawdził, Internet działał w sposób fatalny, co rzutowało na przerwy w działalności operacyjnej. Musieliśmy szybko znaleźć nowego dostawcę. Wybór Telnap Telecom okazał się świetny, dziś wszystko „gra i tańczy”, działa jak należy. Szybko zapomnieliśmy o ustawicznym problemie z dostępem do Internetu” – powiedział Adam Milczarek, Kierownik Działu Sprzedaży i Zakupów / Commercial Manager w Spirax Sarco (SXS PL). „Wcześniej musiałem ciągle interweniować u dostawcy Internetu, bo „regularnie” coś nie działało. Teraz mam problem z głowy, mogę skoncentrować się tylko na właściwej działalności firmy” – podkreślił A. Milczarek.

O Spirax Sarco

Spirax Sarco jest liderem na świecie w dziedzinie inżynierii pary wodnej. Spółka posiada biura w 62 krajach, zatrudnia ponad 1200 inżynierów, specjalistów, oferując swoje produkty i doświadczenie dla 24 branż. Dzięki niezbędnym elementom do utrzymania instalacji pary i kondensatu w ciągłości pracy, Spirax Sarco zapewnia oszczędność energii, wspiera zrównoważony rozwój i poprawę wydajności w zakładach produkcyjnych swoich klientów.

Sprawdź nas

Chcesz uzyskać fachową poradę w zakresie usług telekomunikacyjnych: dostępu do Internetu po światłowodzie, usług głosowych, transmisji danych czy kolokacji?

Centrum obsługi 24h / 7 dni

 

Zaufanie i szacunek

 

Spirax Sarco korzysta dziś z wielu usług od Telnap Telecom – dostępu do Internetu, usług głosowych Voice over IP, a także Backupu LTE. Jednak punktem wyjścia, który zadecydował o rozpoczęciu współpracy, było szybkie doprowadzenie światłowodu.

“Początkowo u klienta zasłużyliśmy sobie na szacunek dzięki szybkiemu podłączeniu światłowodu do jego lokalizacji. Czas był krytyczny, gdyż przedstawiciele Spirax Sarco organizowali wówczas lokalną konferencję, na którą mieli przyjechać przedstawiciele firmy z Wielkiej Brytanii. Sprostaliśmy zadaniu. Dziś utrzymujemy zaufanie poprzez wysoką jakość świadczonych usług.” – powiedział Piotr Czarnecki, Sales Manager w Telnap Telecom.

O Telnap Telecom

Telnap Telecom jest jednym z największych prywatnych operatorów infrastruktury światłowodowej w aglomeracji warszawskiej, działającym na rynku od ponad 24 lat. Dysponuje siecią ponad 1100 km światłowodów, w oparciu o którą świadczy kompleksowe usługi telekomunikacyjne dla firm i instytucji publicznych z Warszawy i okolic (od Otwocka do Łomianek i od Radzymina do Błonia). Z usług Telnap Telecom korzystają także najwięksi operatorzy telekomunikacyjni.

Zainteresowała Cię ta historia? Pobierz dokument.