+48 22 350 10 10 bok@telnaptelecom.pl
Case study InterContinental Hotels Group. Elastyczność w biznesie.
Adres www: ihgplc.com

Dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość biznesowa oraz towarzysząca jej niepewność na stałe wpisały się w realia polskiej, jak i światowej gospodarki. Nic więc dziwnego, że elastyczność i szybkość działania determinują sukces przyszłego biznesu, zarówno po stronie klienta, jak i dostawcy usług. To właśnie elastyczność była czynnikiem wyboru Telnap Telecom na dostawcę usług telekomunikacyjnych dla InterContinental Hotels Group.

„Potrzebowałem pilnie stabilnego łącza dla swojego Klienta, który chciał zorganizować w jednym z naszych hoteli wideokonferencję medyczną – operację pokazową dla środowiska lekarzy. Wcześniej korzystałem z usług różnych operatorów, ale zawsze coś nie działało. Kolega polecił mi Telnap Telecom i szybko sfinalizowaliśmy uzgodnienia. Spodobała mi się szybkość działania i kontakt personalny” – powiedział Łukasz Łacny, IT Cluster Manager, IHG Group.

IHG korzysta dziś z Internetu Telnap Telecom w Crowne Plaza® Warsaw – The HUB zlokalizowanym w sercu najbardziej dynamicznie rozwijającej się dzielnicy biznesowej w centrum Warszawy, przy Rondzie Daszyńskiego a także z dwóch łączy internetowych w Holiday Inn Warsaw City Centre. Dzierżawi także włókna światłowodowe pomiędzy Hotelem Intercontinental a Holiday Inn w Warszawie oraz korzysta z łącz internetowych w Holiday Inn w Gdańsku.

Klient w centrum uwagi

InterContinental Hotels Group rozumie indywidualne potrzeby klienta. Obsługuje hotele na trzy różne sposoby – jako franczyzodawca, zarządca oraz jako właściciel i dzierżawca. Koncentruje się na głównych, ekskluzywnych i luksusowych segmentach branży hotelarskiej, posiadając ukierunkowane portfolio marek dostosowanych do potrzeb i okazji gości. IHG posiada 6000 hoteli w ponad 100 krajach, a kolejne 1800 będzie otwarte w ciągu najbliższych pięciu lat.

 

Sprawdź nas

Chcesz uzyskać fachową poradę w zakresie usług telekomunikacyjnych: dostępu do Internetu po światłowodzie, usług głosowych, transmisji danych czy kolokacji?

Centrum obsługi 24h / 7 dni

 

Elastyczna oferta

Łączność telekomunikacyjna jest elementem kompleksowej oferty IHG. Łącza Telnap Telecom wykorzystywane są w wybranych lokalizacjach w zależności od potrzeb jako główne lub backupowe. “Dzięki temu mogę zaoferować Klientom konkretną przepustowość. Jeśli potrzebuję w danym momencie większą, też nie ma problemu. To odbywa się bardzo szybko. Podstawowa rzecz to elastyczność – za pomocą jednego operatora połączyłem kilka punktów” – powiedział Łukasz Łacny.

Kompleksowa opieka

Elastyczność i konkurencyjność cenowa jest istotna w procesie wyboru dostawcy usług telekomunikacyjnych, ale równie ważny jest kontakt personalny i właściwa opieka techniczna w razie wystąpienia problemu. “Zanim zdecydowałem się na szerszą współpracę z Telnap Telecom chciałem sprawdzić, na ile ich łącze jest awaryjne i jaki jest czas reakcji. Problemy nie wystąpiły, ale czas reakcji na moje zapytania był bardzo szybki” – dodał Łukasz Łacny.

O Telnap Telecom

Telnap Telecom jest jednym z największych prywatnych operatorów infrastruktury światłowodowej w aglomeracji warszawskiej, działającym na rynku od ponad 24 lat. Dysponuje siecią ponad 1100 km światłowodów, w oparciu o którą świadczy kompleksowe usługi telekomunikacyjne dla firm i instytucji publicznych z Warszawy i okolic (od Otwocka do Łomianek i od Radzymina do Błonia). Z usług Telnap Telecom korzystają także najwięksi operatorzy telekomunikacyjni.

Zainteresowała Cię ta historia? Pobierz dokument.