+48 22 350 10 10 bok@telnaptelecom.pl

Rafał Budweil dołączył do zarządu Grupy Telnap Telecom oraz N3net, przejmując nadzór nad całością sfery sprzedażowej, marketingu oraz business development.

Obejmując funkcję Chief Commercial Officera będzie odpowiadać za rozwój sprzedaży spółki Telnap Telecom na krajowym rynku biznesowych oraz międzynarodowym i krajowym rynku operatorskim, a także rynku indywidualnym w Polsce w spółce N3net.

Rafał Budeil w latach 2015-2022 stał na czele zarządu spółki Triggo S.A. zbudowanej wokół przełomowej w skali światowej koncepcji miejskiego elektrycznego pojazdu łączącego mobilność jednośladów z bezpieczeństwem samochodów. Jest autorem przeszło 40 międzynarodowych patentów na wynalazek obejmujących konstrukcję Triggo. Spółkę Triggo S.A. przeprowadził od etapu pomysłu, do debiutu giełdowego na rynku NewConnect w 2021 roku. W czerwcu 2022 roku w wyniku konfliktu w łonie akcjonariatu zrezygnował ze stanowiska prezesa.

W latach 2012-2015 zajmował stanowisko Vice President of Network Operations w firmie Interoute (obecnie GTT), gdzie był odpowiedzialny za sferę operacyjną jednej z największych optycznych szkieletowych sieci teleinformatycznych w Europie, obsługującej większość operatorów telekomunikacyjnych na kontynencie, jak również szereg najważniejszych klientów korporacyjnych i publicznych. W latach 2005-2011 pełnił rolę wiceprezesa ds. operacyjnych w firmie GTS Polska, a następnie – po połączeniu spółek – w firmie GTS Energis.

Pracę rozpoczynał w roku 1998 w Brukseli jako inżynier, a następnie menedżer w strukturach Ebone – pierwszego niezależnego paneuropejskiego operatora i dostawcy internetu. Absolwent rocznika 1998 kierunku zarządzania sieciami mobilnymi prestiżowej Ecole Nationale Superieure des Telecommunications de Bretagne (obecnie IMT Atlantique) we Francji.