+48 22 350 10 10 bok@telnaptelecom.pl

Poznaj nasz zespół zarządzający

Rafał Budweil

Członek Zarządu, Chief Commercial Officer

Rafał Budweil dołączył do zarządu Telnap Telecom w 2023 roku, przejmując nadzór nad całością sfery sprzedażowej, marketingu oraz business development. Odpowiada za rozwój sprzedaży spółki Telnap Telecom na krajowym rynku biznesowych oraz międzynarodowym i krajowym rynku operatorskim.

W latach 2015-2022 stał na czele zarządu spółki Triggo S.A. zbudowanej wokół przełomowej w skali światowej koncepcji miejskiego elektrycznego pojazdu łączącego mobilność jednośladów z bezpieczeństwem samochodów. Jest autorem przeszło 40 międzynarodowych patentów na wynalazek obejmujących konstrukcję Triggo. Spółkę Triggo S.A. przeprowadził od etapu pomysłu, do debiutu giełdowego na rynku NewConnect w 2021 roku.

W latach 2012-2015 zajmował stanowisko Vice President of Network Operations w firmie Interoute (obecnie GTT), gdzie był odpowiedzialny za sferę operacyjną jednej z największych optycznych szkieletowych sieci teleinformatycznych w Europie, obsługującej większość operatorów telekomunikacyjnych na kontynencie, jak również szereg najważniejszych klientów korporacyjnych i publicznych. W latach 2005-2011 pełnił rolę wiceprezesa ds. operacyjnych w firmie GTS Polska, a następnie – po połączeniu spółek – w firmie GTS Energis.

Pracę rozpoczynał w roku 1998 w Brukseli jako inżynier, a następnie menedżer w strukturach Ebone – pierwszego niezależnego paneuropejskiego operatora i dostawcy internetu.

Absolwent rocznika 1998 kierunku zarządzania sieciami mobilnymi prestiżowej Ecole Nationale Superieure des Telecommunications de Bretagne (obecnie IMT Atlantique) we Francji.

Rozwiń z nami potencjał swojej firmy!